iSMAiL YUCEL iLK TORUNUNU KUCAGINA ALDI
iSMAiL YUCEL iLK TORUNUNU KUCAGINA ALDI


Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Kemaliye Kültür ve Kalkınma Vakfı (KEMAV) Başkanı İsmail Yücel dede oldu. İlk torununu kucağına alan Yücel, heyecan ve mutluluğu bir arada yaşadı.

İsmail Yücel'in, 23 Eylül 2017 tarihinde dünya evine giren büyük oğlu Mustafa ile gelini Esra'nın ilk çocukları dünyaya geldi. 26 Eylül 2019 tarihinde, TOBB ETÜ Hastanesi'nde gözlerini dünyaya açan bebeğe 'Elif' ismi verildi.


İsmail Yücel ve Nazende Yücel'in oğlu Mustafa ile Mevlüt Bağcı ve Cevriye Bağcı'nın kızı Esra, minik yavruları Elif'in sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesiyle büyük heyecan ve sevinç yaşadılar.


İlk torununu kucağına alan 52 yaşındaki KEMAV Başkanı İsmail Yücel, mutluluk ve heyecanı bir arada yaşadıklarını ifade ederek, "Bugün en mutlu günlerimizden birini yaşıyoruz. Ailemize dünyalar tatlısı yeni bir üye daha katıldı. Tarifi imkansız duygular içerisindeyim. Bu mutluluğu bizlere yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun" dedi.

Erzincanlıların Sesi Ailesi olarak; Minik Elif'e sağlıklı, mutlu, uzun bir ömür diler, Yücel ve Bağcı ailelerini tebrik ederiz.
Haber Videosu
Yorumlar