ERZiNCANSPOR YONETiMiNE iSTANBUL'DAN 3 iSiM
ERZiNCANSPOR YONETiMiNE iSTANBUL'DAN 3 iSiM


Anagold 24 Erzincanspor Olağanüstü Genel Kurulu'nda tek aday olarak girdiği seçimde başkanlığa seçilen Üzeyir Çalı'nın Yönetim Kurulu listesinde İstanbul'dan da, Ahmet Hamdi Gürbüz, Veysel Karani Yüksel ve Haşim (Yasin) Keskin yer aldı.

2019-2020 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 1.Grupta mücadele edecek olan Anagold 24 Erzincanspor Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Ahmet Tanoğlu'nun aday olmadığı Genel Kurulda, tek aday olarak seçime giren Üzeyir Çalı, Anagold 24 Erzincanspor'un yeni başkanı seçildi.


Üzeyir Çalı'nın yönetim kurulu listesinde İstanbul'dan da üç isim yer aldı.

Önceki yıllarda Erzincanspor Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Fatih Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Veysel Karani Yüksel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Hamdi Gürbüz ve önceki yıllarda da Erzincanspor yönetiminde bulunan, İstanbul Kemahspor eski Başkanı Haşim (Yasin) Keskin yeni yönetimde yer aldı.


Genel Kurulda konuşan Anagold Erzincanspor Kulüp Başkanı Ahmet Tanoğlu, şeref ile yürüttüğü 3 yıllık Erzincanspor Başkanlığını yeni yönetime devrettiğini belirterek, "Şuan çok duygulu anlar yaşıyorum. 3 yıldır İnanın ki şerefimle, namusumla haysiyetimle ve tüm varlığımla elimden gelenin en iyisini yaptım. Bugün görevi bayrağı daha da yükseklere taşıyacağına inandığım arkadaşlarımıza devrediyorum. Tüm Erzincanlılar olarak büyük özveri gösterelim ve birlik beraberlik içersinde olalım" dedi.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun da konuşmasında, yeni seçilecek olan başkan ve yönetimine başarı dileğinde bulunarak, Erzincanspor’a her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Anagold 24 Erzincanspor yeni Başkanı Üzeyir Çalı da yaptığı konuşmada, genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulunarak, "4 yıl boyunca hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, birlikte çalışmaktan onur duyduğum başkanımız Sayın Ahmet Tanoğlu’na teşekkür ediyorum.

Unutmayın ki, inancımızı, heyecanımızı, imkanlarımızı ve duygularımızı birleştirirsek sesimiz daha gür çıkacaktır" dedi.


Genel kurulun sonunda, 24 Anagold Erzincanspor'un yeni Başkanı Üzeyir Çalı, eski Başkan Ahmet Tanoğlu’na hizmetlerinden dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti.

Anagold 24 Erzincanspor'un Üzeyir Çalı başkanlığında ki yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Ahmet Hamdi Gürbüz, Veysel Karani Yüksel, Alaattin Tuncay, Mustafa Çağatay Çağan, Bahri Şener Yılmaz, Metin Uğurtürk, Haşim Keskin, Atanur Köseoğlu, Murat Bülent Demirel, Özcan Çakmak, Erdem Yılmaz, Erkan Karagül, Ömer Akbaş, Oğuz Tan, Hakan Cebeci, Ömer Akyürek, Özkan Yılmaz, Kemal Dalar, Mehmet Ekinci, Oktay Külünk, Gökhan Keleş, Kahraman Hakan Aksaray, Cahit Turhan Özel, Ufuk Helvayiyen, Vasfi Karetepe, Hilmi Dokgöz, Mustafa Pabuçcu, Yalçın Tanrıverdi, Mehmet Can ve Hasan Çakmak.
Haber Videosu
Yorumlar