Tarih 29 Aralık 2012, 14:35 

Kemah, Travel Turkey İzmir 2012'de

http://www.travelturkey-expo.com/davetiye.php

 

Kemah Belediyesi, Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan “Travel Turkey İzmir” Turizm Fuar ve Konferansı’nda kuracağı stant ile Kemah’ın tanıtımı gerçekleştirecek.
 

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, TÜRSAB, İZFAŞ ve HANNOVER MESSE INTERNATIONAL’ın birlikte organize ettiği Travel Turkey İzmir 2012, 6 - 9 Aralık 2012 tarihleri arasında düzenlenecek ve Fuarın katılımcıları bu yıl KOSGEB desteğinden de faydalanabilecek.
Bu yıl daha kapsamlı ve uluslararası ziyaretçilerin yoğun katılımının hedeflendiği fuara, Kemah Belediyesi de katılarak, İlçenin tanıtımına büyük katkı sağlayacak.

 

5 Salonda, toplam 750 katılımcının yer alacağı fuarda, Kemah Belediyesi 3.Salon, A125’te yerini alacak ve Kemah’ın tarihini, doğal güzelliklerini, yöresel giyecek ve yiyeceklerini uluslar arası arenada tanıtacak.

 

Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal, Fuarın ilçenin tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inandıklarını ifade ederek, “Fırat Nehri kenarında, Kadim Kalenin yamacında, yerel tatları ve doğal güzellikleri ile gelişen ve değişen ilçemizi tanıtmak ve potansiyelimizi Turizm değerine dönüştürmek istiyoruz. İlçemizin geleceğini turizm de görüyoruz. Bu anlamda bir farkındalık oluşturmak, eksiklerimizi görmek, yeni bilgiler öğrenmek, yeni uygulamalara tanık olmak ve de ilçemizi tanıtmak için 6-9 Aralık tarihlerinde, Travel Turkey İzmir 2012’de olacağız.

Bu fuara katılmamızda büyük katkıları bulunan, Esnaf Odası Başkanımız Sayın Erdoğan Küçüktaş’a, Tazelim Süt Ürünleri’ne, Tan Köyü Kooperatifi’ne, Urartu Kemah Tuzu Tesisleri’ne, Kemah Gıda sahibi Sayın Adil Oğuzcan’a ve Kemah Sevgi Pınarım Derneği’ne tüm hemşehrilerim adına çok teşekkür ediyorum.

Yüreği Kemah sevgisiyle dolu tüm hemşehrilerimizi, İzmir’de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız” dedi.
 Paylaş