Tarih 24 Mart 2017, 00:27 

SOMSA GELİNLİK'İN DEFİLESİ GÖZ KAMAŞTIRDI


Kağıthane Belediyesi'nin destekleriyle düzenlenen Hasbora Sahne Gösteri Performans Sanatları Festivali ve Fuarı'na, İliçli Ayşe Somsa Doğan’ın sahibi olduğu Somsa Gelinlik ve Nişanlık tarafından gerçekleştirilen defile damgasını vurdu.


Kağıhane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın destek ve katkılarıyla Sadabat Kültür Merkezi Nikah Salonunda düzenlenen ve 1 hafta süren Hasbora Sahne Gösteri Performans Sanatları Festivali ve Fuarı, renkli görüntülere sahne oldu.


Fuarda stant açarak ürünlerini tanıtan Somsa Gelinlik ve Nişanlık tarafından düzenlenen defilede, muhteşem görüntülere sahne olurken, büyük ilgi gördü ve göz kamaştırdı.


Özellikle, Rus manken Anastasiya Haliak'ın podyumda giydiği Kutnu Salta (yöresel kıyafet) izleyenlerden büyük beğeni toplarken uzun süre ayakta alkışlandı.


Somsa Gelinlik ve Nişanlık tarafından üretilen; gelinlik, nişanlık, kına ve söz kıyafetlerinin tanıtıldığı defilede, Esrin Özgüler, Zeynep Macit, Gökçe Elmas, Zeynep Sungar, Gülsün Dildar, Eylem Öcal, Rana Yılmaz, Sibel Göktaş, Elif Naz Saraçoğlu ve Anastasiya Haliak'tan oluşan on profesyonel manken podyuma çıktı.


Sunuculuğu İlknur Kaplan'ın yaptığı defile programında konuşan Somsa Gelinlik ve Nişanlık firmasının Sahibi Ayşe Somsa Doğan, festival ve fuarda ürünlerini tanıtma imkanı bulduklarını belirterek, "Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Fazlı Kılıç ve organizasyonu yapan Sayın Hasbora Güzelrüzgar'a teşekkür ediyorum. Festival ve fuarda gerek açtığımız stant gerekse de defilemizin büyük ilgi görmesi bizleri mutlu etti. Yalnız Erzincanlı hemşehrilerimin yeteri kadar yanımda olmaması beni üzdü. İnanıyorum ki, sonraki tanıtımlarımızda yanımda olacaklardır. Somsa Gelinlik ve Nişanlık olarak, profesyonel ekibimizle, gelinlik, nişanlık, kına ve söz kıyafetleriyle kişiye özel tasarımlarla hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde görüyoruz" dedi.


İliç'in Boyalık Köyü nüfusuna kayıtlı olan Ayşe Somsa Doğan, 1974 yılında doğdu. 23 yıl aralıksız olarak Şişli Osmanbey'de abiye sektöründe profesyonel stilist modelist olarak çalıştı. 3 ay önce Somsa Gelinlik ve Nişanlık firmasını hizmete açtı.

Somsa Gelinlik ve Nişanlık; İletişim Tel: 0507 649 47 37

Adres: Karadolap Mahallesi Gülüm Sokak No: 22 Binevler / Eyüp


Paylaş